Kies je platform

Facebook-diensten

Facebook volgers kopen.

4,8 · Uitstekend op Trustpilot

Facebook volgers

US$ 1,00 per 1.000 · geen minimumbedrag

1.000 volgersUS$ 1,00
Naar afrekenen

Geen wachtwoord · betaal vanaf je saldo, tot op de cent · min. aantal 10

  • Nooit inloggen: alleen je openbare link of @gebruikersnaam
  • Geleidelijke levering die natuurlijk oogt
  • Kaart, Apple/Google Pay of crypto bij het afrekenen
Of krijg het gratis: het gratis deel is elke dag open

Facebook zet tegenwoordig volgers voorop in plaats van paginalikes. Dat aantal wegen bezoekers af voordat ze zelf een pagina volgen.

Echte Facebook volgers

Geleverd op je openbare @gebruikersnaam, nooit een wachtwoord.

0–1 uur

Start

Nooit

Inloggen

Geleidelijk

Levering

Zo koop je Facebook volgers

1

Wijs ons het doel aan

Je openbare @gebruikersnaam of de precieze link naar de post, video of het kanaal. Nooit inloggen.

2

Kies een aantal en betaal

De prijs op de tegel is de prijs die je bij het afrekenen betaalt: beide komen uit dezelfde actuele catalogusregel.

3

Zie het binnenkomen

De levering start binnen een uur en je volgt de bestelling live op de eigen volgpagina.

Wat je van Facebook volgers kunt verwachten

Ze komen langzaam binnen op de openbare URL van je pagina. Persoonlijke profielen blijven persoonlijk: deze dienst is voor pagina's.

Goed om te weten over Facebook volgers

Het organische bereik van pagina's op Facebook is op elke schaal berucht klein. Het aantal is vertrouwen. Bereik koop je daar apart of verdien je.

Waarom Facebook nu volgers voorop zet

Facebook stapte over van paginalikes naar volgers, en dat aantal volgers weegt een bezoeker af voordat die zelf een pagina volgt. Het is de vertrouwensregel bovenaan de pagina.

Een pagina met een gezond aantal volgers oogt als een actief bedrijf of een actieve creator. Een pagina rond nul oogt verlaten, en mensen gaan door zonder te scrollen.

Zijn gekochte Facebook volgers veilig?

Ja. Ze komen langzaam binnen op de openbare URL van je pagina, nooit via een login. Persoonlijke profielen blijven persoonlijk: dit is voor pagina's.

Facebook straft een pagina niet voor het krijgen van volgers. Geleidelijke levering van echt ogende accounts houdt hem weg van de botpatronen waar het op let.

Volgers en bereik op Facebook

Organisch bereik op Facebook is op elke schaal berucht klein. Het aantal volgers is vertrouwen, geen bereik. Gezien worden koop je daar met advertenties of verdien je met content die mensen delen.

Gebruik volgers dus om de pagina gevestigd te laten ogen, en plan je bereik apart. Het getal bepaalt de eerste indruk, het beweegt de feed niet vanzelf.

Nog niet klaar om te betalen? De gratis claim voor Facebook volgers is nu uitverkocht, maar de rest van het gratis deel is elke dag open. En als je liever ruilt dan claimt, is follow for follow op Facebook altijd gratis.

Vragen over Facebook volgers kopen

Hoe snel komen Facebook volgers binnen?

Ze komen langzaam binnen op de openbare URL van je pagina. Persoonlijke profielen blijven persoonlijk: deze dienst is voor pagina's.

Hebben jullie mijn Facebook-wachtwoord nodig?

Nooit, en niets betrouwbaars heeft dat nodig. De levering gaat naar een openbare link of @gebruikersnaam en je inloggegevens blijven van jou. Alles wat je vraagt om met je social account in te loggen om een dienst te krijgen, is een poging tot diefstal.

Dalen Facebook volgers na de levering?

Een beetje uitval is op elk platform normaal door verwijderde en inactieve accounts, bij elke bron, ook bij organische groei. Bestel met een kleine marge boven het precieze aantal dat je nodig hebt.

Kan ik in plaats daarvan gratis Facebook volgers krijgen?

Vaak wel. Het gratis deel geeft elke dag kleine aantallen weg met een wachttijd en zonder terugvolgen, en de follow-for-follow-kamers in onze Discord zijn er als je liever ruilt. De betaalde versie is er voor volume en deadlines.

Moet ik volgers of paginalikes kopen?

Facebook zet nu volgers voorop, dus dat is het getal dat de meeste bezoekers eerst lezen. Volgers zijn de betere koop voor hoe gevestigd je pagina er vandaag uitziet.

Reageren gekochte volgers op mijn posts?

Nee. Gekochte volgers veranderen het aantal, niet je bereik of reacties. Echte betrokkenheid komt van content die mensen delen. Gebruik het aantal voor vertrouwen en laat de posts de rest doen.

Blijven de volgers?

Echt ogende volgers blijven. Goedkope botaccounts kunnen verdwijnen, dus kies kwaliteit boven de laagste prijs. Waar aanvulling wordt geboden, worden dalingen binnen de periode weer aangevuld.

Hoe betaal ik voor Facebook volgers, en is er een minimum?

Met kaart, Apple Pay of Google Pay, of crypto bij het afrekenen, of vanaf je accountsaldo. Er is geen minimale bestelling: kleine bestellingen betaal je tot op de cent vanaf je saldo. Een eerste kaartbetaling vult je saldo aan (kaartnetwerken hebben hun eigen minimum) en de rest blijft van jou om uit te geven.